Spaaklaan 109 3527 SE Utrecht

€ 335.000,- k.k.

Reageren op woning
Sluit

    Reageren op deze woning

    • Overzicht
    • Kenmerken
    • Omschrijving
    • Media (36)
    • Op kaart
    • Brochure

    Kenmerken

    • Status Onder bod
    • Vraagprijs € 335.000,- k.k.
    • Bouwvorm
    • Bouwjaar1959
    • BouwvormBestaande bouw
    • SpecifiekGedeeltelijk gestoffeerd
    • LiggingAan rustige weg, in woonwijk
    • Soort dakPlat dak
    • Oppervlakte en inhoud
    • Woonoppervlakte80 m²
    • Inhoud262 m³
    • Aantal externe bergruimtes1
    • Indeling
    • Aantal kamers 4 (2 slaapkamers)
    • Aantal woonlagen1 woonlagen
    • Parkeren
    • Garage Geen garage
    • Parkeerfaciliteiten Betaald parkeren
    • Overige
    • Permanente bewoning Ja
    • Onderhoud binnen Goed
    • Onderhoud buiten Goed
    • Huidig gebruik Woonruimte
    • Huidige bestemming Woonruimte
    • Mechanische ventilatie Ja
    • Tv kabel Ja
    • Frans balkon Ja
    • Glasvezel kabel Ja
    • Natuurlijke ventilatie Ja

    Uitgebreide omschrijving

    BEKIJK OOK DE EXCLUSIEVE WOONVIDEO VAN DIT LEUKE, SFEERVOLLE 4-KAMER APPARTEMENT!

    ENGLISH TEXT SEE BELOW

    Praktisch ingedeeld en keurig afgewerkt 4-kamer appartement (ca. 80m2 / bouwjaar medio 1959) voorzien van een heerlijk zonnig balkon (zuidwesten!) alsmede een vrijstaande stenen berging. Dit sfeervolle appartement is gelegen op de tweede verdieping van een modern appartementencomplex welke in 2016/2017 geheel is gerenoveerd. Ten tijde van de renovatie zijn onder andere alle kozijnen vernieuwd en voorzien van dubbele beglazing maar ook de CV- installatie alsmede het sanitair en de keuken. Zo doende is het appartement voorzien van een mooi energielabel C.

    Kenmerkend voor dit specifieke appartement is de uiterst praktische indeling, door de 2 multifunctionele slaapkamers (ca. 8 & 11 m2) en de ruime woonkamer (ca. 44 m2) welke bestaat uit een zitkamer (ca. 23 m2), een grote af te sluiten werkkamer/slaapkamer (ca. 11 m2) en een ruime half open keukenruimte (ca. 10 m2) .

    Daarnaast kenmerkt het appartement zich door het vele lichtinval dankzij de grote raampartijen in de voor- en achtergevel, waarbij de raampartijen aan de voorzijde voorzien zijn van een Frans balkon. De luxe en complete keuken in hoekstelling v.v. alle apparatuur en de neutraal uitgevoerde badkamer (ca. 5 m2) v.v. een heerlijke douche maken het appartement af. Bovendien beschikt de woning over een heerlijk zonnig balkon (ca. 6 m2) aan de achterzijde waar je, dankzij de gunstige ligging op het zuidwesten, vanaf lunchtijd van de zon kunt genieten. In de ochtend komt de zon fijn de keuken binnen. Achter het complex is de eigen berging (ca. 6 m2) gesitueerd, gelegen aan een afsluitbaar pad.

    De locatie is perfect! Het appartement ligt aan een rustige, breed opgezette straat met eenrichtingsverkeer in de woonwijk Kanaleneiland. Op steenworp afstand vind je alle wenselijke voorzieningen, zoals het vernieuwde winkelcentrum Kanaleneiland, het gezondheidscentrum verschillende sportfaciliteiten en leuke horeca.

    De boulevard aan het Amsterdam-Rijnkanaal is om de hoek. Hier kun je heerlijk wandelen en hardlopen om verderop op het zonnige terras van Op Roose neer te strijken voor een hapje en een drankje. Ook zijn er in de wijk volop speelmogelijkheden voor de kinderen en ligt Park Transwijk op loopafstand. Daar is er voor de kinderen ook een leuke kinderboerderij. Het gezellige centrum van Utrecht bereik je door middel van de sneltram in slechts vijf minuten. Ook de verbindingen met De Uithof/UMC zijn ideaal met dezelfde tramverbinding (20 min). Maar ook met de fiets ben je snel in het centrum en is ook bijvoorbeeld het bruisende Ledig Erf met 15 minuten te bereiken. De uitvalsweg naar de A2, A12 en A27 ligt eveneens om de hoek.

    Kom gerust een kijkje nemen! De koffie en appeltaart staan voor je klaar.

    Indeling:
    Begane grond:
    Entree, intercom, brievenbussen, centrale hal, trappenhuis naar de verdiepingen.

    Tweede verdieping:
    Entree, meterkast, toiletruimte met hangend toilet en fontein. Vanuit de centrale hal zijn de slaapkamers, de badkamer en de woonkamer te bereiken. De inpandige badkamer is neutraal uitgevoerd (antracieten vloertegel, witte wandtegel) is voorzien van een heerlijke douchenis, een wastafelmeubel en een handdoekradiator.

    De beide slaapkamers zijn aan de zuidwestzijde van het pand gelegen. Beide slaapkamers zijn lekker licht, netjes afgewerkt en multifunctioneel (fijne slaapkamer, lekkere werkkamer e.d.). De ouderslaapkamer biedt toegang tot het ruime balkon welke eveneens op het zuidwesten is gelegen.

    Hier kun je vanaf lunchtijd (met nadruk op middag- en avond) van de zon genieten. De woonkamer is opgedeeld in een praktische studeerkamer/slaapkamer alsmede een fijne zitkamer. Indien gewenst kun je de beide kamers samenvoegen tot één grote open woonkamer of de achterkamer afscheiden/omvormen tot een extra 3e slaapkamer.

    Via de zitkamer bereik je de gave open keuken. Deze modern uitgevoerde keuken, geplaatst in een ruime hoekopstelling, is voorzien van alle wenselijke inbouwapparatuur (o.a. vaatwasser, heteluchtoven, koel-/vriescombinatie) en een strak zwart granieten werkblad. De grote raampartijen geven een leuk uitzicht op het buurtje. Überhaupt heb je aan zowel de voor- als achterzijde vrij uitzicht.

    Het gehele appartement is voorzien van een sfeervolle eikenlamelparketvloer alsmede lichte strakke wanden en plafonds.

    Verkoper aan het woord:
    Ik ben vooral op deze woning gevallen vanwege de hoeveelheid licht. Bij mooie zomerochtenden genoot ik van een kopje koffie bij de opkomende zon aan het Franse balkon aan de voorzijde. Op het balkon aan de achterzijde schijnt de zon juist in de middag en avond, waardoor ik hier heerlijk de dag af kon sluiten. Ook als het wat meer bewolkt is, want de wolkenlucht bij ondergaande zon vind ik echt prachtig!

    Maar ook op minder mooie dagen heb ik altijd genoten in de woning. Ik was vanaf het begin erg gecharmeerd van de originele schuifdeur, waarmee je een en-suite kamer kunt creëren. Dit geeft het verder lichte en strakke appartement iets knus. En de ruime keuken is heerlijk! Vooral omdat bezoek lekker in de keuken plaats kan nemen, terwijl je aan het koken bent. Hierdoor wordt het koken gewoon onderdeel van een gezellige avond. Het uitzicht op de speeltuin, waar bijna altijd kinderen aan het spelen zijn, voegt alleen maar toe aan de gezelligheid!

    Bijzonderheden:
    – Woonoppervlakte: ca. 80 m2;
    – Inhoud: ca. 262 m3;
    – Bouwjaar: 1959 (2016/2017 gehele complex gerenoveerd);
    – Energielabel: C;
    – Verwarming- en warmwatervoorziening middels een CV-installatie (merk Intergas, bouwjaar 2017);
    – Actieve VVE (vergaderingen met notulen, resultatenrekening, MJOP etc.) met een bijdrage van € 95,= per maand;
    – Eigen vrijstaande stenen berging achter het complex, de berging ligt aan een afsluitbaar pad;
    – Flexibel qua gebruik en indeling, je kunt 3 slaapkamers in gebruik nemen en een wat kleinere woonkamer danwel 2 slaapkamers en een grote open woonkamer;
    – Geen liftinstallatie aanwezig;
    – Eigen meterkast, eigen watermeter;
    – Oplevering in overleg.

    Interesse in dit leuke appartement? Neem je NVM Aankoopmakelaar mee!

    ENGLISH TEXT:
    Practical and neatly finished 4-room apartment (approx. 80m2 / built in mid-1959) with a lovely sunny balcony (south-west!) and a detached stone shed. This attractive apartment is located on the second floor of a modern apartment complex which was completely renovated in 2016/2017. At the time of the renovation, all window frames were renewed and equipped with double glazing, but also the central heating system, sanitary facilities and kitchen. In doing so, the apartment is equipped with a nice energy label C.
    Characteristic of this specific apartment is the extremely practical layout, due to the 2 multifunctional bedrooms (approx. 8 & 11 m2) and the spacious living room (approx. 44 m2). The living room consists of a sitting room (approx. 23 m2) and a large dining room/study room (approx. 11 m2). Due to the large windows in the front and rear facade there is a lot of light coming into the appartment. In addition the windows at the front are equipped with a cosy French balcony. The luxurious and complete kitchen is setup in a corner with all built in appliances. The neutral bathroom (approx. 5 m2) has a very nice shower. In addition, the house has a wonderfully sunny balcony (approx. 6 m2) at the rear where you can enjoy the sun from lunchtime on thanks to the favorable location (SW!) The private storage room (approx. 6 m2) is located behind the apartment complex, only accessibel to residents. .

    +

    Kan ik je ergens mee helpen?

    Vul onderstaand formulier in,
    wij bellen je graag terug!

      Loading