Kokkenhoflaan 16 Bs 3513 GP Utrecht

€ 320.000,- k.k.

Reageren op woning
Sluit

    Reageren op deze woning

    • Overzicht
    • Kenmerken
    • Omschrijving
    • Media (12)
    • Op kaart
    • Brochure

    Kenmerken

    • Status Beschikbaar
    • € 320.000,- k.k.
    • Bouwvorm
    • Bouwjaar1951
    • BouwvormBestaande bouw
    • SpecifiekKluswoning
    • Soort dakZadeldak
    • Oppervlakte en inhoud
    • Woonoppervlakte36 m²
    • Inhoud125 m³
    • Aantal externe bergruimtes1
    • Indeling
    • Aantal kamers 2 (1 slaapkamers)
    • Aantal woonlagen1 woonlagen
    • Parkeren
    • Garage Geen garage
    • Parkeerfaciliteiten Openbaar parkeren, betaald parkeren, parkeervergunningen
    • Overige
    • Permanente bewoning Ja
    • Onderhoud binnen Redelijk tot goed
    • Onderhoud buiten Goed
    • Huidig gebruik Woonruimte
    • Huidige bestemming Woonruimte
    • Natuurlijke ventilatie Ja

    Uitgebreide omschrijving

    Starters opgelet! Ben je op zoek naar een leuk hoek 2-kamerappartement, die je volledig naar eigen wens kunt verbouwen en inrichten? Dan is dit je kans!

    Wij bieden, dit leuke klusappartement (ca. 36,2 woonoppervlakte – bouwjaar 1951) met een lichte woonkamer, fijne slaapkamer, een dichte keukenruimte, praktische badkamer én een stenen berging! Dit interessante starters appartement is onderdeel van een complex gelegen aan het fijne Noordse Park, in de populaire wijk Pijlsweerd op steenworp afstand van het centrum.

    Kenmerkend voor dit appartement is de gunstige hoekligging met extra lichtinval vanuit meerdere kanten, de ligging op de eerste verdieping, de lichte woonkamer, het zonnige balkon, de vele moderniseringsmogelijkheden om er jouw ideale thuis van te maken, de centrale ligging in Utrecht én de ligging nabij diverse uitvalswegen.

    Dit leuke appartement is gelegen op een populaire en centrale locatie in Utrecht. Er zijn tal van voorzieningen dichtbij zoals hippe koffietentjes, supermarkten, diverse sportvoorzieningen, diverse openbaar vervoer mogelijkheden en uitvalswegen. Ook het Centraal Station en het stadscentrum Utrecht zijn met de fiets binnen respectievelijk 5 minuten te bereiken!

    Kortom: ben je op zoek naar een ideaal starters appartement die je geheel naar eigen smaak kan verbouwen? Kom dan gezellig een kijkje nemen op de Kokkenhoflaan 16 BS in Utrecht, om de mogelijkheden verder door te nemen!

    Indeling
    Eerste verdieping:
    Entree, hal, meterkast, toegang tot de woonkamer, de slaapkamer, de keuken en de badkamer.

    De woonkamer (ca. 16 m2) bevindt zich aan de voorzijde en is heerlijk licht door de raampartijen aan beide kanten. De ruimte is voorzien van een praktische inbouwkast voor extra opbergruimte.

    De volwaardige slaapkamer (ca. 7 m2) biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. In de ruimte geven de openslaande deuren toegang tot het balkon, waardoor het balkon als verlengstuk van de slaapkamer kan worden gebruikt.

    De keukenruimte (ca. 5 m2) biedt volop mogelijkheden om er een praktische en gezellige ruimte van te maken. Vanuit de keuken is er eveneens toegang tot het balkon via een openslaande deur.

    De badkamer is voorzien van een douche, een wastafel, een toilet én een raam voor natuurlijke ventilatie.

    Buitenruimte:
    Het balkon (ca. 4 m²) is zowel via de keuken als via de woonkamer met openslaande deuren te bereiken en is gelegen op het oosten. Daarnaast beschikt het appartement over een berging op de begane grond met een oppervlakte van ca. 4 m².

    Bijzonderheden:
    – Bouwjaar 1951;
    – Woonoppervlak ca. 36,2 m2;
    – De grond waarop het appartement staat is uitgegeven in een eeuwigdurend recht van erfpacht waarbij de canon eeuwigdurend is afgekocht;’
    – De maandelijkse servicekosten bedragen 105,41 euro (woning) + 11,40 euro (berging).
    – Er is geen werkende verwarminginstallatie aanwezig;
    – Warm water geschiedt middels een geiser;
    – Bouwtechnisch keuringsrapport aanwezig in de verkoopdocumentatie;
    – Asbestinventarisatie rapport aanwezig in de verkoopdocumentatie;
    – Energielabel: G;
    – Woning is geheel naar eigen smaak te verbouwen;
    – In de woning zijn de volgende zaken niet aanwezig: verwarming, vloerafwerking, wandafwerking en de keuken;
    – Actieve Vereniging van eigenaren;
    – Koper dient de woning zelf te bewonen;
    – Notaris ter keuze verkoper, Van Grafhorst Notarissen;
    – Verkoper beschikt niet over bouwkundige tekeningen, verkoper verwijst hiervoor naar het Utrechts Stadsarchief;
    – Indien er een ondergrondse afvalcontainer aanwezig is kunt u hiervoor een afvalpas of –sleutel aanvragen bij de gemeente;
    – Op de verkoop zijn aanvullende voorwaarden van toepassing, welke vermeldt staan in deze brochure onder het kopje “Toelichting aanvullende bepalingen Woonin”;
    – Toelichting NEN2580: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillende meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting;
    – NVM Asbestclausule en Ouderdomsclausule van toepassing;
    – Niet-bewoningsclausule van toepassing;
    – Wij hebben er alles aan gedaan om de informatie over deze woning zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven;
    – Fouten zijn nooit uit te sluiten, dus controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
    – Oplevering in overleg.

    Particularities:
    – Buyer must occupy the home theirself;
    – The seller chooses the notary’s office;
    – The seller does not have architectural drawings, the seller refers to the Utrecht City Archives for
    this;
    – Additional conditions apply to the sale, which are stated in this brochure under the tab “Explanation
    of additional provisions Woonin”;
    – Explanation of NEN2580: The Measurement Instruction is based on NEN2580. The Measuring
    Instruction is intended to apply a more unambiguous method of measuring to provide an indication
    of the usable surface. The Measurement Instruction does not completely exclude different
    measurement results, for example due to differences in interpretation or limitations when carrying
    out the measurement;
    – NVM Asbestos Clause and Old Age Clause apply;
    – The ‘Non-occupancy’ clause applies;
    – We have done everything we can to display the information about this property as accurately and
    up-to-date as possible;
    – Errors can never be ruled out, so when purchasing this home, check the matters that could
    influence your decision.

    +

    Kan ik je ergens mee helpen?

    Vul onderstaand formulier in,
    wij bellen je graag terug!

      Loading