Driebergsebos 34 3452 LG Vleuten

€ 639.000,- k.k.

Reageren op woning
Sluit

    Reageren op deze woning

    • Overzicht
    • Kenmerken
    • Omschrijving
    • Media (53)
    • Op kaart
    • Brochure

    Kenmerken

    • Status Verkocht onder voorbehoud
    • Vraagprijs € 639.000,- k.k.
    • Bouwvorm
    • Soort woningHerenhuis
    • Type woningHoekwoning
    • Bouwjaar2007
    • BouwvormBestaande bouw
    • SpecifiekGedeeltelijk gestoffeerd
    • LiggingAan rustige weg, in woonwijk
    • Soort dakZadeldak
    • Oppervlakte en inhoud
    • Woonoppervlakte153 m²
    • Perceeloppervlakte 140 m²
    • Inhoud568 m³
    • Aantal externe bergruimtes1
    • Indeling
    • Aantal kamers 6 (4 slaapkamers)
    • Aantal woonlagen4 woonlagen
    • Parkeren
    • Garage Geen garage
    • Parkeerfaciliteiten Openbaar parkeren
    • Overige
    • Permanente bewoning Ja
    • Onderhoud binnen Goed
    • Onderhoud buiten Goed
    • Huidig gebruik Woonruimte
    • Huidige bestemming Woonruimte
    • Mechanische ventilatie Ja
    • Tv kabel Ja
    • Natuurlijke ventilatie Ja

    Uitgebreide omschrijving

    BEKIJK DE EXCUSIEVE VIDEO VOOR EEN GOEDE INDRUK VAN DIT DEZE UNIEKE HOEKWONING IN DE POPULAIRE WIJK DE HOVEN IN VLEUTERWEIDE!

    Met trots presenteren wij je deze statige hoekwoning in de kindvriendelijke en jonge wijk De Hoven in Vleuterweide. De woning, met een woonoppervlak van ca. 153m2 (woonopp. 139m2 + 14m2 van de derde verdieping), is gelegen op een perceel grond van ca. 140m2 en beschikt over 4 volwaardige slaapkamers en een kledingkamer.

    Kenmerkend voor de woning zijn het keurige afwerkingsniveau, de ligging in de populaire en kindvriendelijke woonwijk De Hoven, de tuingerichte woonkamer, de zeer luxe en uitgebouwde badkamer en de 4 volwaardige slaapkamers en kledingkamer verdeeld over de 3 verdiepingen. De woning is door de eigenaren met zorg en aandacht bewoond en dat is duidelijk te zien.

    De woning is gelegen in een gezellig, groen en sfeervol straatje in de woonwijk De Hoven in Vleuterweide. De wijk kenmerkt zich door zijn speelse opzet en bouwstijl (o.a. verschillende gevelkleuren, grote ramen met roedeverdeling, mooie sierlijsten en variërende woningen).
    De locatie is ideaal! Op korte afstand bevinden zich alle wenselijke voorzieningen zoals: Winkelcentrum Vleuterweide, Julius Gezondheidscentrum, de bibliotheek, Het Maximapark & ’t Lint, onderwijsvoorzieningen, verschillende sportfaciliteiten, leuke speeltuinen en groenvoorzieningen ( direct achter het huis en ook op ca. 50 meter). Verder is ook de bereikbaarheid erg goed, met busverbindingen, het treinstation Vleuten op fietsafstand (kleine 15 minuten lopen) en de snelwegen A2/A12 op enkele minuten met de auto.

    Kortom: ben je op zoek naar een uitstekend onderhouden, unieke hoekwoning in de wijk De Hoven? Kom dan zeker langs voor een bezichtiging, de koffie staat voor je klaar!

    Indeling
    Begane grond:
    Je komt de woning binnen in de ruim opgezette hal met voldoende plek voor een garderobe. Dankzij de grote raampartij komt er in deze ruime fijn veel daglicht naar binnen. Vanuit de hal heb je toegang tot de meterkast, de aparte toiletruimte met fonteintje, een praktische trapkast, de trapopgang naar boven en toegang tot de woonruimte op de begane grond. Dankzij de ramen in de deur naar de woonkamer schijnt het licht uit de hal ook door naar de woonkamer en vice versa.

    Aan de voorzijde van de woning is de keukenopstelling te vinden (ca. 15m2). Deze is geplaatst in een wandopstelling met een schier-kookeiland. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, RVS afzuigkap, 5-pits gasfornuis met oven, een magnetron, Quooker (2022) en een losstaande Amerikaanse koelkast. Daarnaast is er veel praktische bergruimte te vinden in de kasten. Ook in deze ruimte is een grote raampartij aanwezig waardoor er meer dan voldoende daglicht naar binnen komt.

    In het midden van de begane grond is een grote eettafel geplaatst en aan de achterzijde van de is de zithoek opgesteld. Door de uitbouw aan de achterzijde is hier een hele mooie ruimte van ca. 30m2 ontstaan. Dankzij de mooie breedtemaat van ruim 5 meter is deze ruimte daarnaast op verschillende manieren in te delen.

    De achtergevel bestaat voor het grootste gedeelte uit glas en dankzij de openslaande deuren is er optimaal contact met de tuin.

    Tuin:
    De achtertuin van de Driebergsebos 34 is een hele sfeervolle plek. De tuin is gelegen op het Zuidoosten waardoor je hier in de ochtend en gedurende de dag fijn van de zon kunt genieten. In de tuin is een vrijstaande stenen berging geplaats volledig in de stijl van het huis met een puntdak. Verder zijn er twee terrassen gecreëerd en is er diverse beplanting aanwezig zoals o.a. klimop op de schuttingen. Bovendien beschikt deze tuin over een eigen toegang van en naar de Driebergsebos, ideaal!

    Eerste verdieping:
    Via de trapopgang kom je uit op de ruime overloop op de eerste verdieping. Vanaf hier heb je toegang tot twee grote slaapkamers (ca. 14, 15 m2) en een zeer ruime badkamer. Aan de voorzijde is de ruimste kamer te vinden welke over de volledige breedte van de woning strekt. Dankzij de ligging van de woning op de hoek heb je hier aan twee zijdes raampartijen voor optimale daglicht toetreding.

    De luxe en ruime badkamer meet een lengte van maar liefst 6 meter! De ruimte is met zorg en aandacht vormgegeven en beschikt over een toilet, dubbel wastafelmeubel, een ligbad en een inloopdouche met twee douchekoppen.

    Aan de achterzijde is de tweede slaapkamer gesitueerd. Ook deze kamer is ruim van formaat en heeft zowel aan de achterzijde als aan de zijkant een raampartij.

    Tweede verdieping:
    Vanaf de overloop op de tweede verdieping zijn twee slaapkamers en een aparte wasruimte te vinden. De slaapkamer aan de voorzijde (ca. 15m2) strekt ook op deze verdieping over de volledige breedte van de woning. Aan de achterzijde van de tweede verdieping is een kamer welke op dit moment wordt gebruikt als inloopkast (ca. 6m2). Een fijne ruimte die voor verschillende doeleinden gebruikt kan worden!

    Derde verdieping:
    Via een stalen trap is vanaf de overloop de slaapkamer op de derde verdieping te betreden. Een ideale ruimte voor een ouder kind of om als hobby/werkkamer te gebruiken. Aan de achterzijde is een dakraam geplaatst en aan de voorzijde een dakkapel waardoor er een mooie ruimte is ontstaan van ca. 13m2.

    Bijzonderheden:
    – Bouwjaar 2007;
    – Woonoppervlak ca. 153m2.
    (Koper is ermee bekend dat de woonoppervlakte in de media uitingen van 153m² bestaan uit 139m² woonoppervlakte van het woonhuis, conform het meetrapport welke is opgesteld conform de BBMI, alsmede 14m² van de derde verdieping);
    – Perceel eigen grond van ca. 140m2;
    – De begane grond van de woning is uitgebouwd aan de achterzijde;
    – Statige uitstraling dankzij de 4 verdiepingen, schoorsteen en de twee punt daken;
    – Gunstige zonligging in de tuin (Zuidoost);
    – Voorzien van volwaardige 4 slaapkamers, een kleding kamer en de mogelijkheid om een slaapkamer te splitsen waardoor er 5 slaapkamers ontstaan;
    – Toegang van en naar de tuin middels een poort aan de zijkant van het perceel;
    – Volledig geïsoleerd, definitief energielabel A;
    – Verwarming en warm water middels HR CV-ketel (2008);

    Oplevering in overleg

    WATCH THE CUSTOM VIDEO FOR A GOOD IMPRESSION OF THIS UNIQUE CORNER HOUSE IN THE POPULAR DISTRICT DE HOVEN IN VLEUTERWEIDE!
    We proudly present this stately corner house in the child-friendly and young neighborhood of De Hoven in Vleuterweide. The house, with a living area of approximately 153m2 (139m2 living space + 14m2 third floor), is located on a plot of land of approximately 140m2 and has 4 full bedrooms and a separate dressing room.
    Characteristic of the house are the neat finishing level, the location in the popular and child-friendly residential area of De Hoven, the garden-oriented living room, the very luxurious and extended bathroom and the 4 full bedrooms and a dressing room spread over the 3 floors. The house has been lived in by the owners with care and attention and that is clearly visible.
    The house is located in a cozy, green and attractive street in the residential area De Hoven in Vleuterweide. The district is characterized by its playful design and architectural style (including different facade colors, large windows with rods, beautiful decorative frames and varying homes).
    The location is ideal! All desirable amenities are a short distance away, such as: Shopping center Vleuterweide, Julius Health Center, the library, Het Maximapark & ’t Lint, educational facilities, various sports facilities, nice playgrounds and green areas (directly behind the house and also about 50 meters away). The accessibility is also very good, with bus connections, the Vleuten train station within cycling distance (a short 15-minute walk) and the A2/A12 motorways within a few minutes by car.
    In short: are you looking for an excellently maintained, unique corner house in the De Hoven district? Then come by for a viewing, the coffee is ready for you!

    +

    Kan ik je ergens mee helpen?

    Vul onderstaand formulier in,
    wij bellen je graag terug!

      Loading