Kleine Hof 39 3451 LN Vleuten

€ 695.000,- k.k.

Reageren op woning
Sluit

    Reageren op deze woning

    • Overzicht
    • Kenmerken
    • Omschrijving
    • Media (70)
    • Op kaart
    • Brochure

    Kenmerken

    • Status Beschikbaar
    • Vraagprijs € 695.000,- k.k.
    • Bouwvorm
    • Soort woningEengezinswoning
    • Type woningTussenwoning
    • Bouwjaar1996
    • BouwvormBestaande bouw
    • SpecifiekGedeeltelijk gestoffeerd
    • LiggingAan water, aan rustige weg, in woonwijk
    • Soort dakPlat dak
    • Oppervlakte en inhoud
    • Woonoppervlakte141 m²
    • Perceeloppervlakte 153 m²
    • Inhoud470 m³
    • Aantal externe bergruimtes1
    • Indeling
    • Aantal kamers 6 (5 slaapkamers)
    • Aantal woonlagen3 woonlagen
    • Parkeren
    • Garage Geen garage
    • Parkeerfaciliteiten Openbaar parkeren, op eigen terrein
    • Overige
    • Permanente bewoning Ja
    • Onderhoud binnen Goed
    • Onderhoud buiten Goed
    • Huidig gebruik Woonruimte
    • Huidige bestemming Woonruimte
    • Mechanische ventilatie Ja
    • Tv kabel Ja
    • Sauna Ja
    • Glasvezel kabel Ja
    • Natuurlijke ventilatie Ja

    Uitgebreide omschrijving

    Bekijk ook onze exclusieve woonvideo voor een goede indruk van deze ruime 5 kamer tussenwoning met vakantiegevoel in een stille straat, prachtig gelegen aan het water!

    Deze speels ingedeelde tussenwoning (ca. 141m2 woonoppervlakte / bouwjaar medio 1996) is voorzien van 5 ruim opgezette slaapkamers en maar liefst 3 heerlijke, zonnige buitenruimtes op het oosten en westen. De buitensauna op de vlonder aan een ruime (schaats) plas maakt het vakantiegevoel bij deze woning compleet.

    De locatie is ideaal! De woning is gelegen in de rustige, groene en waterrijke woonwijk ‘’De Tol’’ in Vleuten en grenst aan het Maximapark, het Lint en is op steenworp afstand van recreatieplas de Haarrijnseplas.

    Kenmerkend voor deze woning zijn de knusse woonkamer v.v. een schuifpui naar de voortuin, de strak uitgevoerde en complete woonkeuken v.v. diverse inbouwapparatuur, de 5 multifunctionele (slaap)kamers op de verdiepingen (ca. 5, 10, 11, 12 & 12m2), de keurige badkamer met douche en ligbad, de handige aparte ruimte voor de was- en droogopstelling, de drie zonnige buitenruimtes waarvan één aan het water, de handige privé parkeerplek, een ruime berging (ca. 13m2) en als kers op de taart de sauna in de achtertuin.

    Verder is de woning rustig gelegen aan een doodlopend straatje in het stille hart van de populaire wijk De Tol, op ruime zicht- en gehoorafstand van de ontsluitingswegen naar de A2. Deze wijk grenst aan het historische centrum van Vleuten en is nabij alle wenselijke voorzieningen, zoals: winkelcentrum Vleuten, het Maximapark en het Lint, diverse kinderopvang & BSO locaties, meerdere basisscholen, openbaar vervoeraansluitingen (o.a. station Vleuten), diverse sportparken en natuurlijk de snelwegen A2/12.

    Daarnaast op loopafstand van recreatiegebied ‘De Haarrijnseplas’. Een heerlijk strand waar je in de zomer lekker kunt zwemmen en van de zon kunt genieten. Ook vind je in de buurt mooie wandelgebieden (Natuurmonumenten) richting Haarzuilens met als pronkstuk het historische kasteel ‘de Haar’.

    Kom gerust een kijkje nemen! De koffie staat voor je klaar.

    Indeling:
    Begane grond:
    Entree, hal met garderobe en meterkast, toegang tot de woonkamer.

    De royale en lichte woonkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en wordt gekenmerkt door een sfeervolle indeling en een schuifpui die directe toegang biedt tot de besloten voortuin (noordwest- ligging). Hier kun je heerlijk genieten van een wijntje of bbq in de avondzon.

    Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de riante en moderne woonkeuken, die dankzij de schuifpui een prachtig uitzicht biedt over het water en de groene omgeving. Nog fijner is het om op de vlonder te genieten van je kopje koffie in de ochtend.

    De keuken is uitgevoerd in een strakke, lichtgrijze kleurstelling met een stijlvol wit kunststof werkblad en beschikt over alle wenselijke BOSCH-inbouwapparatuur, te weten: een vaatwasser, een oven, een magnetron, een royale koelkast met aparte vriezer, een 5-pits inductiekookplaat en een efficiënte afzuigkap.

    Een extra praktische toevoeging is de handige opbergruimte onder de trap, die tevens toegang biedt tot het separate toilet.

    De gehele begane grond is voorzien van een stijlvolle tegelvloer en strakke wand-/ en plafondafwerking.

    Tuin:
    Achter de woning bevindt zich een riant en sfeervol terras, die een vrij en ontspannen uitzicht biedt over het water. Het terras, met een oppervlakte van ca. 29 m², is voorzien van houten vlonders en gunstig gelegen op het zonnige zuidoosten. Hierdoor kun je vrijwel het hele jaar door genieten van de zonnestralen. Een extra luxe element is de eigen sauna, waar je na een lange dag heerlijk tot rust kunt komen.

    De ruime voortuin is gelegen op het noordwesten en biedt de mogelijkheid om een gezellig zitje te creëren, perfect om te genieten van de laatste zonnestralen van de dag. Tevens bestaat de mogelijkheid om de auto te parkeren op eigen terrein.

    Last but not least: Op de tweede verdieping is een groot dakterras aanwezig waar eveneens van de zon kan worden genoten.

    Eerste verdieping:
    Via de centraal geplaatste trap bereik je de eerste verdieping. Ruime en lichte overloop met toegang tot de drie multifunctionele (slaap)kamers, de badkamer, de separate toiletruimte en trapopgang naar de tweede cerdieping.

    Aan de achterzijde van de woning bevinden zich de riante “masterbedroom” (ca. 11m2)en de badkamer (ca. 5m2), beiden met een prachtig uitzicht over het water en de omliggende natuur.

    Aan de voorzijde tref je een royale multifunctionele (slaap)kamer (ca. 11m2)met een wandbrede schuifdeurkast, evenals een derde kleinere slaapkamer (ca. 5m2) die uitzicht biedt op de voortuin en de gezellige woonomgeving.

    De badkamer is eenvoudig, maar compleet te noemen en voorzien van een douchecabine, een ligbad, een wastafel en een raam ten behoeve van ventilatie en daglichttoetreding. De badkamer is geheel betegeld en uitgevoerd in neutrale witte kleurstelling.

    Aansluitend aan de badkamer tref je de separate toiletruimte v.v. een toilet en fontein.

    De gehele eerste verdieping is voorzien van een tapijtvloer en granol wand-/ en plafondafwerking.

    Tweede verdieping:
    Middels een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Ruim opgezette overloop met toegang tot twee multifunctionele (slaap)kamers, separate wasruimte met wasmachine- en drogeraansluiting en bergkast met opstelplaats voor de CV- installatie. In het trapgat is een handige kast gerealiseerd voor opslag van kampeer en/of ski-spullen, etc. De gehele tweede verdieping is voorzien van een marmoleum vloer en gladde witte wand-/ en plafondafwerking.

    De woningbrede, multifunctionele (slaap)kamer aan de achterzijde van de woning is van een riant formaat (ca. 12m2) en beschikt over een handige inbouwkast. Vanuit deze slaapkamer heb je een mooi uitzicht over het water en de omgeving.

    Aan de voorzijde bevindt zich de vijfde multifunctionele (slaap)kamer (ca. 11m2), die tevens toegang biedt tot het zonnige balkon op het (noord)westen. Hier kun je in alle rust genieten van een prachtig uitzicht en de frisse buitenlucht.

    Bijzonderheden:
    – Bouwjaar: 1996;
    – Woonoppervlakte ca. 141 m2, inhoud ca. 347m3;
    – Perceeloppervlakte: 153 m2 eigen grond;
    – Energielabel: A;
    – Mogelijkheid om 1 auto op eigen terrein te parkeren;
    – Stenen externe berging aan de voorzijde (ca. 12m2);
    – De verwarming en warmwatervoorziening van de woning geschiedt middels CV-installatie;
    – Heerlijk ruim terras aan het water ((zuid)oost-ligging) v.v. sauna;
    – Comfortabele voortuin + balkon op het noordwesten met een lekker zonnige zit;
    – Buitenschilderwerk uitgevoerd medio 2023;
    – Oplevering in overleg.

    Interesse in deze leuke woning? Neem je NVM-Aankoopmakelaar mee!

    +

    Kan ik je ergens mee helpen?

    Vul onderstaand formulier in,
    wij bellen je graag terug!

      Loading